Prázdniny

Ahoj gymple. Jak originální název, že. Někteří z vás si asi všimli, že blog přes prázdniny neběžel. A tak jsem se kvůli mé dlouhodobé nepřítomnosti rozhodla, že vás, čtenáře, všechny hezky pozdravím a přivítám do nového školního roku.

Taky oznamuji, že hledáme další pisatele, editory a korektory z nižších ročníků, protože hodně z nás je ve čtvrťáku a bude z gymplu odcházet.

– Well, that’s for the technical things.

A teď. Jak jste si užili prázdniny? Koho všeho už stihla popadnout depka z návratu? Já se teda hlásím. Padá na mě všechno najednou.

Zařizování maturáku (který se koná 25.11. a na který všichni MUSÍTE přijít), stresování z maturity, stresování, že ještě nevím, kam půjdu na vejšku… no prostě škola.

O prázdninách jsem byla ve Francii a poprvé po patnácti letech u moře v Turecku – ultra all inclusive, takže jsem první týden prázdnin strávila pod parou a ve slunci se léčila z toho uběhlého roku. To bylo fajn. Pak přišla brigáda… to už bylo horší. Celých 25 dní dělání toho samého bylo tak strašný, že jsem si uvědomila, že doopravdy budu muset na vejšku.

No, snad tenhle poslední rok zvládnu, vyberu správnou vysokou, dostanu se na ni a pak .. pak už to je až moc vzdálená budoucnost. Ráda jsem se tady zase spojila a snad se potkáme u dalších článků, které snad někdy v blízké budoucnosti napíšu.

– See ya 👋

Tereza Hronovská